RODO

Informacja Administratora o przetwarzaniu danych osobowych.

  1. Administrator:

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BANASIK KRZYSZTOF MAREK „ART. – PROJEKT” z siedzibą w Tychach przy ul. Andersa 3a/2.

Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 501463481 lub pisemnie na adres siedziby, tj. Tychy ul. Andersa 3a/2

  1. Cel i podstawy prawne przetwarzania danych oraz okres przechowywania:

Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji pozwolenia na budowę, w tym/ a także w celu dokonania uzgodnienia warunków technicznych dla dostawców mediów tj. Tauron, przedsiębiorstwo wodociągowe i organy administracji publicznej.

W zakresie, w jaki podstawą przetwarzania jest zgoda, Pani/ Pana dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania.

Podstawą prawną przetwarzana danych osobowych jest ustawa z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000 ze zm.).

  1. Przekazywanie danych:

Pani/ Pana dane osobowe mogą być przekazywane upoważnionym pracownikom Administratora  oraz partnerom handlowym, a także organom administracji publicznej w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania zleconych przez Administratora usług.

 

 

  1. Pani/ Pana prawa:

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenie ich przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpo­średniego, w tym profilowania.

Przysługuje Pani/ Panu prawo do przenoszenia danych osobowych. tj. do otrzymania od Administratora danych osobowych (swoich), w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego, w przypadku przetwarzania danych w celu zawarcia i wykonywania zamówienia. Uprawniony może przesłać te dane innemu administratorowi danych. .

W zakresie w jakim  podstawa przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratorów, przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia sprzeciwu  wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.

W zakresie jaki podstawą przetwarzania  Pani/ Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/ Pan prawo jej wycofania. Zgodę można odwołać w każdym czasie wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo pismo na adres siedziby, tj. Tychy ul. Andersa 3a/2

 Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonane na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgody:

 

  1. ta podstawowa zgoda:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych w związku z realizacją pozwolenia na budowę, w tym/ a także w celu dokonania uzgodnienia warunków technicznych dla dostawców mediów tj. Tauron, przedsiębiorstwo wodociągowe i inne zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000 ze zm.).

  1. zgoda na cele marketingowe:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych,zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000 ze zm.) oraz  ustawą 18 lipca 2002r.o świadczeniu usług drogą  elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

  1. zgoda na informację handlową:

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora danych osobowych oraz współpracujących partnerów handlowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą 18 lipca 2002r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

  1. zgoda na marketing bezpośredni:

Niniejszym wyrażam zgodę na kontakt ze strony Administratora danych osobowych, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 § 1, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004r. Nr 171 poz. 1800 ze zm.).